wydawnictwa zagraniczne, Walter Haupt - Tabellen zur Sächsischen Münzkunde, Dresden 1963

Rozpoczęcie: 27-08-2018 18:00
Zakończenie: 06-09-2018 20:35:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 20:35:00
91747
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Walter Haupt - Tabellen zur Sächsischen Münzkunde, Dresden 1963
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 245 stron formatu B5, twarda oprawa, klasyczne opracowanie mennictwa saskiego, głównie nowożytnego, okładka lekko przetarta, pieczęć własnościowa Kaz. Zbichowskiego, exlibris WCN

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 188