Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 20:33:40
91733
Opis: wydawnictwa polskie, Comte Emeric Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies Polonaises, tomy 1-5 /reprint/
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 2272 str., 29 tablic, przedruk wydania z lat 1871- 1916, oprawa kartonowa, razem 5 woluminów w osobnych oprawach, bardzo obszerny katalog monet i medali polskich, najpełniejsze opracowanie medali polskich XX wieku

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 227

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  230 zł
4)  125 zł