wydawnictwa polskie, J. Przyborowski- Przyczynek do numizmatyki Piastów, artykuł z Przeglądu Bi..

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 20:32:00
163985
Opis: wydawnictwa polskie, J. Przyborowski- Przyczynek do numizmatyki Piastów, artykuł z Przeglądu Bibl- Archeol. tom I, Warszawa 1881
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 5 str., ilustracje, BNP 2355, oprawa broszurowa, egzemplarz Lecha Kokocińskiego pozyskany z biblioteki Mariana Gumowskiego, wklejka z aukcji WCN 31/105

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 118

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  50 zł
4)  12 zł
5)  10 zł
6)  9 zł