czasopisma, Biuletyn Numizmatyczny Warszawskiego Towarzystwa Numizmatycznego, nr 3 (25..

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 20:31:20
91751
Opis: czasopisma, Biuletyn Numizmatyczny Warszawskiego Towarzystwa Numizmatycznego, nr 3 (25), Warszawa 1954
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 40 stron formatu A4, miękka oprawa, wewnątrz artykuły dotyczące skarbu brakteatów śląskich ze wsi Wały Śląskie pow. Wołów, sposobów zabezpieczania skarbów wczesnośredniowieczncznych, medali bitych z okazji powrotu Gdańska do Polski w 1454 roku, dwudukata koronnego Jana III, numizmatyki Ignacego Krasickiego oraz notatki bibliograficzne i kronikarskie, pięknie zachowane i niedostępne na rynku

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 71

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł