Zakon Krzyżacki, grosz, bez daty

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 960 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 20:45:20
156187
Opis: Zakon Krzyżacki - Fryderyk Saski 1498-1510, grosz, bez daty
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.21 g, minimalnie podgięty, delikatna patyna
Literatura: Neumann'87 34, Voss. §105

Cena końcowa: 960 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 21
Ilość odsłon: 179

1)  960 zł
2)  940 zł
3)  860 zł
4)  420 zł
5)  420 zł
6)  280 zł
7)  270 zł
8)  260 zł
9)  240 zł