Polska, odznaka pamiątkowa Głównego Związku Straży Pożarnych RP

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 22:37:00
163272
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Głównego Związku Straży Pożarnych RP, odznaka jednoczęściowa, nakrętka sygnowana GŁ ZW STR POZ R P
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 50 x 50 mm

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 504

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  90 zł
4)  42 zł
5)  34 zł
6)  32 zł
7)  30 zł