Polska, medal z 1930 r. na setną rocznicę Powstania Listopadowego, projektu Stanisława Repety

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 22:35:20
163285
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal z 1930 r. na setną rocznicę Powstania Listopadowego, projektu Stanisława Repety, Aw: W ośmiokącie poziomy napis, na dole z prawej sygn. Wabia Wabiński, Rw: Postacie dwóch żołnierzy i orzeł w locie z gałązką oliwną
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 55 mm, dwa niewielkie uderzenia na obrzeżu, medal projektu St. Repety z 1930 r.
Literatura: Strzałkowski 664

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 460

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  120 zł
4)  90 zł