Rosja, odznaka 45. pułku piechoty z Azowa generała Golovina

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 22:34:20
163273
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, odznaka 45. pułku piechoty z Azowa generała Golovina, jednoczęściowa, z monogramami Piotra I i Mikołaja drugie, u dołu daty 1700-1900, z niesygnowaną nakrętką
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 59 x 45 mm
Literatura: Andolenko wyd. z roku 1966, str. 114

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1048

1)  660 zł
2)  640 zł
3)  620 zł
4)  370 zł
5)  280 zł
6)  270 zł