Austria, medal, 1873

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Austria, medal, 1873

Austria, medal, 1873

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 22:32:20
163734
Opis: Austria - Franciszek Józef I 1848-1916, medal, 1873, medal wojenny, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, FRANZ JOSEPH I KAISER V OSTERREICH KONIG V BOHMEN ETC APOST KONIG V UNGARN, Rw: Wieniec z liści dębowych i laurowych, po środku napis w trzech liniach: 2 DECEMBER 1873, na rancie sygnatura K*M oraz trójliść
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: biały metal 36 mm, 18.72 g, medal z uszkiem, bez wstążki, minimalnie spiłowany rant
Literatura: Borna Barac 283

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 706

1)  20 zł
2)  18 zł
3)  18 zł