Niemcy, 3 marki, 1928 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, 3 marki, 1928 A

Niemcy, 3 marki, 1928 A

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 22:25:00
163686
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, 3 marki, 1928 A, Berlin, 900. rocznica założenia Biskustwa w Naumburgu / 900 Jahre Naumburg an der Saale
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: AKS 80, Jaeger 333

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 204

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  300 zł