Niemcy, 3 marki, 1913 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, 3 marki, 1913 A

Niemcy, 3 marki, 1913 A

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 22:23:20
163681
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm II 1888-1918, 3 marki, 1913 A, Berlin, wybite na 100. rocznicę wojny wyzwoleńczej
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękne, delikatna patyna
Literatura: AKS 139, Jaeger 110

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 139

1)  115 zł
2)  115 zł
3)  105 zł
4)  70 zł
5)  65 zł