Niemcy, grosz, 1599

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, grosz, 1599

Niemcy, grosz, 1599

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 22:20:20
162854
Opis: Niemcy - Schleswig-Holstein - Gottorp - Jan Adolf 1590-1616, grosz, 1599
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Saurma 3541

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 283

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł
4)  36 zł