Niemcy, ort, 1686 BA

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, ort, 1686 BA

Niemcy, ort, 1686 BA

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 22:13:00
163439
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk Wilhelm 1640-1688, ort, 1686 BA, Królewiec, C & PR.EL. w napisie na awersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: krążek wycięty nierówno, kolorowa patyna
Literatura: Schrötter 1726, Neumann 11.118

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 162

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  115 zł
6)  100 zł
7)  85 zł
8)  80 zł