Niemcy, grosz, 1628

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, grosz, 1628

Niemcy, grosz, 1628

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 22:08:20
163501
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Jerzy Wilhelm 1619-1640, grosz, 1628, Kolonia
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowany, złotawa patyna
Literatura: Bahrfeldt 743, Neumann 10.91

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 338

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  260 zł
4)  95 zł
5)  90 zł