Luksemburg, 10 centymów, 1930

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Luksemburg, 10 centymów, 1930

Luksemburg, 10 centymów, 1930

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 22:05:20
163729
Opis: Luksemburg - Charlotte 1919-1964, 10 centymów, 1930
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 3.94 g, kolorowa patyna
Literatura: KM 41, Weiller 279

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 218

1)  20 zł
2)  18 zł