Polska, 10 złotych, 1965

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 10 złotych, 1965

Polska, 10 złotych, 1965

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 21:25:00
163646
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 10 złotych, 1965, Warszawa, VII Wieków Warszawy, na rewersie wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, nakład 30.120 sztuk, rysa nad głową Orła, piękna patyna
Literatura: Parchimowicz P253a

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 159

1)  30 zł
2)  30 zł
3)  26 zł
4)  22 zł
5)  18 zł