Polska, 100 złotych, 1976

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 100 złotych, 1976

Polska, 100 złotych, 1976

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 21:21:20
163306
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1976, Warszawa, Tadeusz Kościuszko 1746-1817
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', nakład 100.148 sztuk, stempel lustrzany, złotawa patyna, mikroryski
Literatura: Parchimowicz 274

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 217

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  24 zł