Polska, 1 złoty, 1925

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 21:17:20
163581
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: uszkodzenia na obrzeżu
Literatura: Parchimowicz 107b

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 226

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  70 zł