Polska, 5 złotych, 1831 KG

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 5 złotych, 1831 KG

Polska, 5 złotych, 1831 KG

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 21:08:20
162979
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 5 złotych, 1831 KG, Warszawa, na rewersie ułamek 211/625 z kreską ułamkową w stopie menniczej
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, minimalne uszkodzenie rantu monety na etapie wycinania krążka
Literatura: Bitkin 2 (R), Plage 272

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 935

1)  1 500 zł
2)  1 500 zł
3)  1 400 zł
4)  1 250 zł
5)  1 200 zł
6)  1 100 zł
7)  900 zł
8)  620 zł