Polska, szóstak, 1679 TLB

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, szóstak, 1679 TLB

Polska, szóstak, 1679 TLB

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 21:05:20
163719
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696 - monety koronne, szóstak, 1679 TLB, Bydgoszcz, litery TLB pod popiersiem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta z końcówki blaszki, wybita uszkodzonym stemplem
Literatura: Kop. 1942

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 296

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  48 zł