Polska, trojak, 1597

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 20:58:40
163534
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1597, Lublin, odmiana bez znaku mincerskiego, I-F, herb Lewart (w tarczy) u dołu rewersu, data na końcu trzeciego wiersza, korona z trójlistkiem, kryza wachlarzowata
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki
Literatura: Iger L.97.20.a (R2)

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 199

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  250 zł
4)  180 zł