Polska, ort, 1621

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 06-08-2018 18:00
Zakończenie: 16-08-2018 20:57:40
Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 20:57:40
163542
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin BD21-204 (R)

Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 125