Polska, półgrosz koronny, lata 1416-1422

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 20:49:00
163708
Opis: Polska - Władysław Jagiełło 1386-1434, półgrosz koronny, lata 1416-1422, Kraków, odmiana z literką W‡
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.92 g, dwukrotnie uderzony stemplami, ciemna patyna
Literatura: Gum.P. 518, Frynas P.16.1/10, Gum.H. 417, Kop. 375 (R2), Kubiak typ VII

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 279

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  105 zł
4)  100 zł
5)  80 zł
6)  60 zł
7)  48 zł
8)  46 zł
9)  44 zł