Niemcy, halerz, XV w.

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 06-08-2018 18:00
Zakończenie: 16-08-2018 20:41:40
Niemcy, halerz, XV w.

Niemcy, halerz, XV w.

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 20:41:40
163545
Opis: Niemcy - Schwäbisch Hall- miasto, halerz, XV w., Aw: Dłoń, wokoło napis H-A-L-L-A; Rw: Krzyż z rozszerzonymi końcami ramion, na przedłużeniach ramion kulki, wokoło X-.-X-.-X-.-X-.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.57 g, patyna
Literatura: Saurma-Jeltsch 1364

Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 177