Polska, talar, 1630

Polska, talar, 1630

Polska, talar, 1630

Cena wylicytowana: 6 400 zł
Aukcja zakończyła się 26-07-2018 21:43:00
162523
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, talar, 1630, Bydgoszcz, Aw: Popiersie króla bez kokardy w prawo, poniżej herb Półkozic w tarczy i napis wokoło SIGIS III ... PRVS MASO, dwukropek na końcu napisu otokowego, Rw: Tarcza herbowa i napis SAM LIV NEG..
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.43 g, uszkodzenie obrzeża, wyłuszczenie na awersie, moneta ładnej prezencji
Literatura: Dostych 30.4.07 (R6), Kop. 1383 (R1), Tyszkiewicz 6 mk, Dav. 4315

Cena końcowa: 6 400 zł
Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość odsłon: 730

1)  6 400 zł
2)  6 200 zł
3)  5 800 zł
4)  4 600 zł
5)  4 400 zł
6)  3 400 zł
7)  3 000 zł