Słowianie, naśladownictwo denara, 1 połowa XI w.

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 26-07-2018 21:34:40
162316
Opis: Słowianie, naśladownictwo denara, 1 połowa XI w., anonimowe naśladownictwo niemieckiego denara z kręgu kolońskiego lub frankońskiego?
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.70 g, 17 mm, ciekawa moneta prawdopobonie z mennicy piastowskiej

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 378

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  360 zł
4)  240 zł