Słowianie, hybrydowe naśladownictwo denara krzyżowego oraz denara OAP, XI w.

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 26-07-2018 21:33:00
140615
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, hybrydowe naśladownictwo denara krzyżowego oraz denara OAP, XI w., Krzyż kawalerski, wokoło imitacja napisu / Krzyż prosty z kółkami w kątach, wokoło imitacja napisu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 19 mm, 1.34 g, gięty, patyna

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 176

1)  180 zł