Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1307-1318

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 26-07-2018 21:30:20
162309
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1307-1318, Ostrołukowa tarcza na której krzyż, nad głowicą trzy sklejone kulki z których jedna dotyka wału
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.18 g, bardzo ładnie zachowany
Literatura: BRP Prusy T8a.28, Neumann 1.d, W. 80a

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 199

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  220 zł
4)  180 zł
5)  150 zł
6)  85 zł
7)  75 zł