Indo-Partowie, drachma, rok 271 (AD 349)

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 26-07-2018 21:16:20
206051
Opis: Indo-Partowie - zachodni satrapowie - Swami Rudrasena 348-390, drachma, rok 271 (AD 349), Aw: Głowa w prawo, Rw: Piramida i dookoła rozchodzące się promienie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.35 g, piękna kolorowa patyna
Literatura: Mitchiner ACW 2808

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 371

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł
4)  85 zł
5)  80 zł
6)  70 zł
7)  60 zł