Polska, 500 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 26-07-2018 20:47:20
162390
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 500 złotych, 1.07.1948, seria CB, numeracja 9067997
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: po subtelnej konserwacji, ślad po złamaniu w pionie
Literatura: Lucow 1309a (R0), Miłczak 140d

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 103

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  55 zł