Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 26-07-2018 20:38:00
158503
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje po reformie Grabskiego, 1 złoty, 1.10.1938, seria IK, numeracja 8156842
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: zgięty w pionie, drobne ubytki papieru na stronie odwrotnej
Literatura: Lucow 719 (R3), Miłczak 78b

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 249

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  240 zł
4)  230 zł
5)  220 zł
6)  210 zł
7)  200 zł
8)  195 zł