Polska, odznaka za front wschodni Stryj Horyń Słucz

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 22:34:20
161699
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka za front wschodni Stryj Horyń Słucz, tarcza na Orle emaliowana, na ramionach krzyża napisy STYR HORYŃ SŁUCZ 1919, z niesygnowaną nakrętką
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 45 x 45 mm, uszkodzona emalia
Literatura: Stela 13.65.a

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1054

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  350 zł
4)  320 zł
5)  220 zł
6)  150 zł
7)  130 zł
8)  120 zł