Szwajcaria, 40 batzen (talar), 1813

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 22:25:20
161074
Opis: Szwajcaria - Zürich- kanton, 40 batzen (talar), 1813, Berno
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.19 g, patyna
Literatura: Dav. 366, Divo/Tobler 18, HMZ 2-1172a

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 208

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  700 zł
4)  680 zł