Rosja, 1 kopiejka, 1924

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Rosja, 1 kopiejka, 1924

Rosja, 1 kopiejka, 1924

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 22:15:20
161653
Opis: Rosja - ZSRS 1922-1991, 1 kopiejka, 1924
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: moneta pięknie zachowana, kolorowa patyna
Literatura: Parchimowicz 7, Fedorin 1

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 737

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  65 zł
4)  55 zł
5)  44 zł
6)  42 zł