Rosja, rubel, 1843 СПБ АЧ

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Rosja, rubel, 1843 СПБ АЧ

Rosja, rubel, 1843 СПБ АЧ

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 22:11:40
161744
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1843 СПБ АЧ, Petersburg, ogon Orła z 11 piór
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Bitkin 186, Adrianov 1843а

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 264

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  380 zł
4)  370 zł
5)  330 zł
6)  280 zł
7)  230 zł
8)  220 zł
9)  210 zł
10)  210 zł
11)  195 zł