Niemcy, 5 marek, 1927 E

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Niemcy, 5 marek, 1927 E

Niemcy, 5 marek, 1927 E

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 22:09:20
161044
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, 5 marek, 1927 E, Muldenhütten, Dąb
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: niewielkie uszkodzenia obrzeża, subtelna patyna
Literatura: AKS 25, Jaeger 331

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 156

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  260 zł
4)  250 zł
5)  230 zł
6)  130 zł
7)  120 zł