Niemcy, talar, 1793 B

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Niemcy, talar, 1793 B

Niemcy, talar, 1793 B

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 22:07:40
161686
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk Wilhelm II 1786-1797, talar, 1793 B, Wrocław
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 21.22 g, patyna
Literatura: Dav. 2599, Olding 7, v. Schr. 44

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 285

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  230 zł
4)  220 zł
5)  200 zł
6)  145 zł
7)  140 zł
8)  135 zł
9)  130 zł
10)  125 zł
11)  120 zł