Niemcy, talar, 1626

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Niemcy, talar, 1626

Niemcy, talar, 1626

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 21:58:20
161596
Opis: Niemcy - Mansfeld - linia Bornstedt - Volrat VI, Wolfgang III i Jan Jerzy II, talar, 1626, Eisleben
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 26.89 g, uszkodzenie obrzeża
Literatura: Dav. 6962, Tornau 771k/m

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 16
Ilość odsłon: 145

1)  760 zł
2)  740 zł
3)  520 zł
4)  460 zł
5)  380 zł
6)  360 zł
7)  340 zł
8)  320 zł
9)  310 zł
10)  300 zł