Niemcy, talar, 1641

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Niemcy, talar, 1641

Niemcy, talar, 1641

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 21:57:20
161072
Opis: Niemcy - Augsburg- miasto - Ferdynand III 1637-1657, talar, 1641, Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku, Rw: Widok miasta, u dołu data, wokoło napis
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.31 g, patyna
Literatura: Dav. 5039

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 180

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  900 zł
4)  700 zł
5)  700 zł
6)  660 zł
7)  640 zł
8)  600 zł