Prusy Książęce 1525-1657, trojak, 1535

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 21:36:20
161630
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, trojak, 1535, Królewiec, końcówka napisu na awersie PRVSS
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, minimalne uszkodzenie obrzeża rewersu
Literatura: Iger Pr.35.1.b, Slg. Marienburg 1150, Voss. 1342

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 191

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  290 zł
4)  280 zł
5)  240 zł
6)  180 zł