Polska, 20 złotych, 1978

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, 20 złotych, 1978

Polska, 20 złotych, 1978

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 21:26:40
159183
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 20 złotych, 1978, Warszawa, Pierwszy Polak W Kosmosie, PRÓBA, NIKIEL
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: nikiel, nakład 500 sztuk, jasna patyna
Literatura: Parchimowicz P310a

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 127

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  280 zł
4)  240 zł
5)  220 zł
6)  220 zł
7)  160 zł
8)  150 zł