Polska, 10 złotych, 1939

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 21:14:40
161735
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna, rzadszy rocznik
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 145

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  75 zł
5)  65 zł
6)  60 zł