Polska, 2 złote, 1831

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, 2 złote, 1831

Polska, 2 złote, 1831

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 21:13:00
161588
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 2 złote, 1831, Warszawa, odmiana z kropką po POL i Pogonią z pochwą na miecz
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Bitkin 4, Plage 273

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 233

1)  760 zł
2)  740 zł
3)  600 zł
4)  270 zł
5)  260 zł
6)  250 zł
7)  240 zł