Polska, 1/2 grosza, 1767 G

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, 1/2 grosza, 1767 G

Polska, 1/2 grosza, 1767 G

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 21:10:20
161682
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, 1/2 grosza, 1767 G, Kraków, korona wysoko nad monogramem
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, ale bardzo wyraźny
Literatura: Plage 12, Plage-miedź 12

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 1677

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  55 zł
4)  48 zł