Polska, dwugrosz wikariacki, 1741

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 21:09:20
161629
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety pamiątkowe, dwugrosz wikariacki, 1741, Drezno, Aw: Król na koniu i napis wokoło; Rw: Tron, na nim korona i berło, w tle Orzeł z insygniami królewskimi i napis wokoło
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Kahnt FA2 641, Kop. 11529 (R2), Merseb. 1699a

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 212

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  125 zł
4)  120 zł