Polska, szóstak, 1667 AT

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, szóstak, 1667 AT

Polska, szóstak, 1667 AT

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 21:04:20
161581
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, szóstak, 1667 AT, Kraków, na awersie IOAN CAS D G... na rewersie herb Ślepowron i proste tarcze herbowe
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna
Literatura: Kop. -, Szłapinskij -

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 638

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  60 zł
4)  46 zł
5)  46 zł
6)  38 zł