Polska, ort, 1621

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 21:00:00
161035
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1621, Bydgoszcz, końcówki napisów PRVS MAS
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Shatalin BD21-57

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 211

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  100 zł
6)  90 zł