Polska, ort, 1618

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, ort, 1618

Polska, ort, 1618

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 20:59:40
161740
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1618, Gdańsk, wariant z łapą niedźwiedzia w tarczy nad herbem miasta, dwukropek i mała rozetka kończą napis w otoku na awersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Shatalin GD18a-9 (R)

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 270

1)  310 zł
2)  310 zł
3)  290 zł
4)  270 zł
5)  250 zł
6)  200 zł
7)  165 zł
8)  160 zł
9)  155 zł