Polska, trojak, 1594

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 20:58:40
161577
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, trojak, 1594, Wilno, na rewersie pełna data rozdzielona herbem Chalecki
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ładna patyna
Literatura: Iger V.94.1.a, Ivanauskas 5SV39-19

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 138

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  135 zł
4)  130 zł
5)  125 zł
6)  120 zł
7)  110 zł
8)  100 zł
9)  90 zł