Polska, trzykrucierzówka, 1615

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 20:56:40
161032
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trzykrucierzówka, 1615, Kraków
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowana moneta, delikatna patyna
Literatura: Gum.H. 982, Kop. 887 (R1)

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 161

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  190 zł
4)  180 zł
5)  140 zł
6)  130 zł
7)  120 zł